Shitet Apartament 3+1!

Kodi i Njoftimit: #3324      Data e Njoftimit: 28.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet Afer Qendres Tregtare TEG. Ështe i organizuar ne nje soxhorno, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 1 depo, 1 garazh. Apartamenti ndodhet brenda nje kompleksi te mire Administruar. Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor dhe eshte i Rivleresuar. Shitet i Mobiluar. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: ET241019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar