Shitet apartament 2+1+1, ne katin e dyte banimi ,ne rrugen ” Dalip Topi”, Linze.

Kodi i Njoftimit: #4736      Data e Njoftimit: 19.04.2023

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 112 m2

Çmimi m2: 1200 Euro

Çmimi: 134400 Euro


Shitet apartament 2+1+1, ne katin e dyte banimi ,ne rrugen ” Dalip Topi”, Linze.
Ka nje Siperfaqje banimi 99.5 m2,dhe hapsira te perbashketa12.44m2.Prona disponon dokumentacion te rregullte hipotekor, eshte e pa banuar me pare dhe me nje organizim super te rregullt,e investuar kuzhina ka material dru arre,termoizolimetj.. Perbehet nga korridori qe realizon shperndarjen ne dhomen matrimoniale , dhome femijesh , sallon sebashku me kuzhinen, dhe nje ballkon qe lidhet me sallonin. Rezidenca eshte nje nder me te mirat ne zone pasi eshte e rrethuar, shume e sigurte, e pajisur me porte me citofoni, lulishte si dhe peme frutore,kende pushimi per femije e te rritur.
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar