Njoftime.NET

Shitet Apartament 2+1 te"Komuna e Parisit"

Kodi i Njoftimit: #3368      Data e Njoftimit: 12.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  682084206

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti eshte 2+1, 110 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka orientim Jug-Lindje. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te administruar mire si dhe te pajisur me ashensor. Apartamenti disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume informacion apo vizite ne prone jeni te mirpritur te kaloni nga zyra ose te na telefononi! ID:EM121119-02
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar