Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #2817      Data e Njoftimit: 21.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 116 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i lokalizuar ne nje zonat me te preferuara dhe ndodhet buze rruge. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : DB190319-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar