Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek rruga "Siri Kodra"!

Kodi i Njoftimit: #2823      Data e Njoftimit: 22.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 në rrugën "Siri Kodra". Apartamenti ndodhet në katin e 1-rë banim në një pallat ekzistues. Apartamenti ka sipërfaqe të brëndshme 75 m2 te organizuar 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno + kuzhine gatimi, 1 dhomë tharje, 1 ballkon dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti ka një organizim mjaft të rregullt, ku njëra prej dhomave të gjumit dhe salloni është I shtruar me parket. Apartamenti është i pajisur me hipotekë. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ210219-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar