Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Porcelani!

Kodi i Njoftimit: #2846      Data e Njoftimit: 26.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Porcelani. Apartamenti ndodhet ne kat te 11-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 88 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME260319-04
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar