Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Porcelani!

Kodi i Njoftimit: #2819      Data e Njoftimit: 22.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Porcelani. Ndodhet ne katin e 2-te banim me pamje nga Perendimi. Apartamenti ka siperfaqe prej 103 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. I pajisur me sistem kondicionimi. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar