Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni!

Kodi i Njoftimit: #2792      Data e Njoftimit: 09.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 141 m2 te organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime mjaft cilesore, dyshemeja e shtruar me parket. E lokalizuar ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ku mund te shijosh ajrin e fresket dhe pamjen mahnitese qe te ofron liqeni. Nje mundesi per te mos u humbur. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME080319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar