Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Liqeni!

Kodi i Njoftimit: #2791      Data e Njoftimit: 08.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek Liqeni Artificial i Tiranes. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 120 m2 me orientim Jug-Lindje dhe me nje planimetri te rregullt dhe funksionale. Eshte i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone te cilet lidhin 2 dhomat e gjumit. I lokalizuar ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes dhe te ofron pamjen mahnitese nga liqeni. Eshte i mirembajtuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore. I pajisur me sistem kondicionimi. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ080319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar