Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Fusha e Aviacionit!

Kodi i Njoftimit: #2863      Data e Njoftimit: 09.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692251209

  0692251209

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek fusha e Aviacionit, rr. "Artan Lenja". Apartamenti ndodhet ne kat 6-te, pallat i ri me ashensor. Ka nje planimetri te rregullt dhe mjaft funksionale me siperfaqe 121 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka punime mjaft cilesore, me xhama termik dhe instalime per sistem kondicionimi. Orientim nga Veriu. I lokalizuar ne nje nga zonat me te preferuara me akses te lehte ne shume pjese te qytetit. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Ne proces hipotekimi drejt mbylljes. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : KM290319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar