Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #2861      Data e Njoftimit: 29.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 tek rruga e Teleferikut. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 65 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne rruge kryesore me stacion autobusi poshte apartamentit, shkolle 9-vjecare shume prane zones, supermarket, kend lojrash etj. Nje rast per mos tu humbur. Me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME280319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar