Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #2801      Data e Njoftimit: 13.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne fazen perfundimtare te punimeve ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te me siperfaqe totale prej 131.6 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME120319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar