Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tek Brryli!

Kodi i Njoftimit: #1479      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697303

  0696697303

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne hyrje te zones se Brrylit. Apartamenti  ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri, punimet e te cilit jane teper cilesore. Ka siperfaqe 86 m2 dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi 1 kuzhine dhe 1 tualet me dritare. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, muret jane te patinuar, dritaret jane me xham termik dhe grila. Ka pamje nga rruga kryesore. Shitet bosh. I pajisur me certifikate pronesie te rregullt. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!
Property ID : BH090118-02

http://homeplus.al/property/shitet-apartament-21-tek-brryli/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar