Njoftime.NET

Shitet Apartament 2+1 te Rruga e Kavajes!

Kodi i Njoftimit: #3223      Data e Njoftimit: 01.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati në rrugë të kavajes. Ndodhet ne zone shume te mire dhe te qete .Është 2+1, 135.5 m2. Për më shumë informacion apo vizite ne prone na kontaktoni!
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar