Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 te Kika 2!

Kodi i Njoftimit: #2824      Data e Njoftimit: 22.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 te Kika 2. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 85 m2 me orientim nga Lindja. Siperfaqja e organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete ku njeri ndodhet ne dhomen e gjumit dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkekohore me te gjitha kushtet. I pajisur me sistem kondicionimi dhe i shtruar me parket. Me dokumnetacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ220319-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar