Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 tak Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #2835      Data e Njoftimit: 25.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Astir. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 94 m2 me orientim nga Lindja. E organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet, 1 depo dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi ne cdo dhome. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : DB230319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar