Shitet Apartament 2+1 ''Sheshi Wilson'', Tiranë

Kodi i Njoftimit: #1200      Data e Njoftimit: 14.11.2017
Tek Sheshi Wilson, shitet apartament 2+1 me sipërfaqe 100 M2. Apartamenti është i pajisur me hipoteke dhe mundesi shtese 100m². Eshtë i kompletuar dhe ndodhet në katin e 3-të banim. Eshtë i përshtatshëm si për biznes dhe për banim.
Çmimi : 150.000 Euro
Për më shumë ju lutem kontaktoni në 0694893590
Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar