Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo!

Kodi i Njoftimit: #2873      Data e Njoftimit: 02.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, pallat ekzistues. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar dhe frekuentuar shume prane Bllokut. Te ofron akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ010419-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar