Shitet Apartament 2+1 prane Rruges Kastrioti !

Kodi i Njoftimit: #3207      Data e Njoftimit: 25.09.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet Apartament 2+1 prane Rruges Kastrioti ! Apartamenti është 164 m2 dhe ndodhet në katin e 7 të pallatit. Organizohet në 1 sallon , kuzhine , 2 dhoma gjumi ,1 banjo dhe 1 ballkon te madh . Apartamenti është në gjendje shumë të mirë dhe ndriçohet nga dielli .                                                                                                                 ID : EM160919-01
     
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar