Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 prane Oxhakut!

Kodi i Njoftimit: #2553      Data e Njoftimit: 11.10.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane Oxhakut. Apartamneti ndodhet ne kat te 1-re banimi, pall ekzistues me siperfaqe 72.9m2. Eshte i organizuar ne 2 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur, jane kryer punime te brendshme. Dritaret jane te pajisura me grila. Shitet pjeserishti mobiluar. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!
Id e prones : EM081018-01
www.homeplus.al
 
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar