Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 prane Hipotekes!

Kodi i Njoftimit: #2797      Data e Njoftimit: 12.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 prane Hipotekes, tek Rr. Panorama. Apartamenti ka planimetri mjaft funksionale me siperfaqe 107.8 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i disponueshem duke filluar nga Qershori, pasi eshte ne faze ndertimi. I pajisur me hipoteke. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AN120319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar