Shitet Apartament 2+1 ne zonen e Freskut!

Kodi i Njoftimit: #3502      Data e Njoftimit: 14.02.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet ne zonen Fresku. Ka siperfaqe totale prej 71.3 m2 e organizuar ne: 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.Apartamenti i shtruar me parket , ka edhe nje depo prej 8m2 te shfrytezushme . Apartamenti eshte i pa banuar me pare , i pozicionuar ne katin e 2 banim. Per me shume informacion ose vizite ne prone mund te na kontaktoni. ID: DH140220-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar