Njoftime.NET

Shitet Apartament 2+1 në Rrugën Petro Korçari tek Vasil Shanto

Kodi i Njoftimit: #1664      Data e Njoftimit: 29.01.2018
Shitet Apartament 2+1, tek drejtoria e KESH, në Rrugën Petro Korçari tek Vasil Shanto. Apartamenti është 82 m2 dhe ndodhet në Katin e 2-të. Apartamenti ndodhet në pallat të ri dhe është i mobiluar. Eshtë i pajisur me hipotekë. Pallati ka ashensor.
Çmimi : 70.000 Euro
Kontaktoni në numrin 0692171794 për më shumë informacion.

  0692171794

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar