Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 ne Porcelan!

Kodi i Njoftimit: #2843      Data e Njoftimit: 26.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Porcelan. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te, me ashensor. Ka nje planemetri te rregullt dhe funksionale me siperfaqe prej 94 m2. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i pabanuar me pare. I pajisur me certifikate te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME260319-02
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar