Shitet Apartament 2+1 ne Kombinat!

Kodi i Njoftimit: #3253      Data e Njoftimit: 08.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti eshte 2+1, 112m2, ndodhet ne katin e pare dhe shitet i mobiluar. Ështe ndertim i ri, i pajisur me dokumentacionin perkates . PER ME SHUME INFORMACION NA KONTAKTONI
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar