Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #2838      Data e Njoftimit: 25.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, orientim nga Perendimi. Ka siperfaqe totale prej 105.2 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : BL250319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar