Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #2668      Data e Njoftimit: 12.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, pallat i ri me siperfaqe 98m2. Ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte ne gjendje shume te mire, dritare te pajisura me grila, dyshemeja e shtruar me parket. Me sistem kondicionimi. Shitet pjeserisht i mobiluar. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Ndodhet ne zone te frekuentuar me akses te lehtene cdo pike te qytetit, Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


www.homeplus.al
Id e prones : AZ100119-01
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar