Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

Kodi i Njoftimit: #2661      Data e Njoftimit: 04.01.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Don Boskos. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te banimi te nje pallati te ri. Ka siperfaqe 78.25 m2 i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 koridor, 1 tualete dhe 1 ballkon i pajisur me tende dielli. Shitet i mobiluar. Eshte i arreduar ne menyre bashkohore, i shtruar me parket, i pajisur me sistem kondicionimi, dritaret jane dopio xham dhe me grila. Ndodhet ne zone te preferuar dhe frekuentuar ku te ofron akses te lehte ne cdo pike te qytetit. Me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AN040119-01

www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar