Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 ne Astir!

Kodi i Njoftimit: #2874      Data e Njoftimit: 02.04.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Tek Unaza e Re shitet apartament 2+1, ne kat te 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka nje planimetri te organizuar dhe mjaft funksionale me siperfaqe 100 m2. Eshte i perbere ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 aneks, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim jo shume larg rruges kryesore. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB010419-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar