Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 ne Allias!

Kodi i Njoftimit: #1283      Data e Njoftimit: 20.03.2018

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1 ne zonen e Alliasit, Rr.”Njazi Meka”. Apartamenti ka siperfaqe 71.3m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati ekzistues por ne apartament jane kryer punime te reja vitet e fundit. Dritare me grila, tualet i rikonstruktuar. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet. Ndodhet ne kushte shume te mira. Zona eshte e populluar dhe vendodhja e tij te jep mundesi aksesimi te transportit publik, sherbimit spitalor, shkollave etj. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie dhe cmim i favorshem. Per detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!

Property ID : AZ021217-02
http://homeplus.al/property/shitet-apartament-21-ne-allias/
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar