Shitet apartament 2+1 me cmimi Okazion!

Kodi i Njoftimit: #3894      Data e Njoftimit: 08.12.2020

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 112 m2

Çmimi m2: 509 Euro

Çmimi: 57008 Euro


Shitet apartament me planimetri 2+1 ne zonen e Tufines. I vendosur ne kat te 3 ne nje pallat te ri me punime cilesore. Siperfaqja e apartamentit eshte 112.5m2 dhe ka nje planimetri mjaft funksionale, ku dhoma e ndenies eshte mjaft e bollshme. Apartamenti ka 2 tualete dhe 1 ballkon. Me certifikate pronesie. Na konaktoni per te vizituar pronen.

PER ME SHUME KLIKONI LINKUN:
http://homeplus.al/property/18626/shitet-apartament-2-1-ne-zonen-e-tufines?type=For%20sale
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar