Njoftime.NET

Shitet apartament 2+1 Kopshti botanik 107.500Euro

Kodi i Njoftimit: #3031      Data e Njoftimit: 14.06.2019

klaudio   (#NTD541)

  0698612607

  klaudio.balliu@remax-albania.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 2+1+2 te kopshti botanik me siperfaqe totale 123.34 m2. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine si dhe 2 tualete dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial me ndertesa 3 kateshe ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes te kopshti botanik , prane xhamise me nje pamje fantastike nga kopshti botanik dhe liqeni i Tiranes.
Apartamenti per momentin eshte i pashtruar me pllaka dhe dhe nuk i jan vendosur dyert e brendshme, por ne cmim perfshihen te gjitha rregullimet te cilat do kryen nga pronari si dhe nje post parkimi i posatshem.
Gjithashtu ka nje vend te posatshem edhe per oxhak.Prona ka certifikate pronesie.

Per nje vizite mos hezitoni te na kontaktoni.
Kontakt 0698612607
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar