Njoftime.NET

Shitet Apartament 2+1 Bulevardi 'Zogu i Pare'

Kodi i Njoftimit: #3217      Data e Njoftimit: 30.09.2019
Apartamenti është 67 m2 dhe ndodhet në katin e tretë të pallatit. Është ne gjendje shumë të mirë, i organizuar ne 2 dhoma, nje sallon, një tualet. Ndodhet ne zone shumë të mirë dhe ka pamje nga bulevardi (anash dhe nga mbrapa). Shitet i mobiluar dhe i pajisur me dokumentacionin përkates.

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  682084206

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar