Shitet apartament 2+1 ,

Kodi i Njoftimit: #4047      Data e Njoftimit: 06.03.2021

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 92 m2

Çmimi m2: 1033 Euro

Çmimi: 95036 Euro


Shitet apartament 2+1 , ne katin e dyte te nje pallati te ri, 6 katesh i projektuar per 12 katesh. Ka dy kate nentoke. Eshte me elemente te larte sizmike. Siperfaqe totale prej 92.8 m2 Siperfaqje e brendeshme 83 m2 Siperfaqje perbashket 9.8 m2 Siperfaqje verande prej 18 m2 te shfrytezueshme e mbyllur,qe perdoret per gatim. e larte 3.17 m pasi eshte projektuar per dyqan. Eshte me hipoteke. Eshte e organizuar ne dy dhoma gjumi, dy tualete,soxhorno,kend gatimi,verande te madhe. Orientimi eshte nga jugu. Ka ndricim nga dielli. Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha mobiljet dhe elektroshtepiaket e nevojshme. Eshte shtruar me parket cilesor ngjyre lisi. aktualisht me qera mujore 300 euro/muaji Cmimi i shitjes ne zonen e pallatit jane 1200 euro/m2 ne grope. Eshte i pershtatshem per banim dhe investim. Ka qene gjithmone per qera per te huaj. Cmimi i shitjes okazion 95.000 euro
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar