Shitet Apartament 2+1.

Kodi i Njoftimit: #3759      Data e Njoftimit: 19.10.2020

First Invest agjensi imobiliare   (#NZY388)

  firstinvestalbania@gmail.com

Like our Facebook Page

Qyteti: Tiranë

Lloji i pronës: Apartament

Shitësi: Pronari

Sipërfaqja e pronës (m2): 104 m2

Çmimi m2: 722 Lekë

Çmimi: 75088 Lekë


Shitet Apartament 2+1.
Siperfaqja 103.52 m2 pa hapsirat e perbashketa.
Pallati i grekut, me ashensor ne katin e 8(tete).
Nuk ka demtime nga termeti.
I rikonstruktuar se fundmi, tende e re ne ballkon.
Nje ballkon te madh katror.
I mobiluar me kushte shum te mira dhe bashkohore.
Adresa Yzberisht.
Cmimi 75.000 euro.
https://firstinvest.al/prona/shitet-apartament-21-3/
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar