Shitet Apartament 2+1!

Kodi i Njoftimit: #3339      Data e Njoftimit: 05.11.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet ne Rrugen Bedri Koropici, prane Spitalit Amerikan 3. Ështe 2+1, 78 m2 i organizuar ne 1 soxhorno, 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 banjo, 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mire administruar,i pajisur me leje ndertimi. Punimet jane shume cilesore dhe arredim i menduar ne detaje. Ka orientim jug-lindje, shitet bosh ose i mobiluar. Aktualisht pa Hipoteke. Cmimi:70000 i mobiluar, 60000 i pa mobiluar. Per me shume informacione apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM041119-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar