Shitet Apartament 2+1!

Kodi i Njoftimit: #3332      Data e Njoftimit: 30.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti ndodhet prane Delux Hotel. Ështe 2+1, 128 m2, ndodhet ne katin e shtate te nderteses. I perbere ne 1 soxhorno, 2 dhoma, 2 banjo, ballkon. Eshte ne pozicioni Jug-lindje. Apartamenti Disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor. Ndertesa eshte e pajisur me ashensor. Ambjenti ka sistem ngrohje-ftohje si dhe punime speciale. Ështe apartament i ri, i pabanuar me pare. Per vizite ne prone na kontaktoni! ID: EM301019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar