Shitet Apartament 2+1!

Kodi i Njoftimit: #3318      Data e Njoftimit: 25.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet prane Rruges "Muhamed Deliu". Ështe 2+1, 102 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nderteses. Shitet i mobiluar. Per me shume informacion na kontaktoni! ID: EM241019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar