Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re!

Kodi i Njoftimit: #2854      Data e Njoftimit: 28.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0692331351

  0692331351

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek Unaza e Re. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 64 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Te gjitha mobiliet jane te reja dhe moderne. I lokalizuar ne nje zone mjaft te frekuentuar dhe preferuar. Cmim i arsyeshem. Me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : DB270319-03
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar