Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek Selvia!

Kodi i Njoftimit: #2841      Data e Njoftimit: 26.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek Selvia. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 76 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Pajisur me dokumentacionin e rregullt të pronësisë. Ajo është e vendosur në një zonë të frekuentuar me qasje të lehtë dhe të shpejtë në çdo cep të qytetit. Për më shumë detaje apo për të vizituar pronën tonë na kontaktoni.
Id e prones : ME230319-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar