Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek prane Hipotekes!

Kodi i Njoftimit: #2796      Data e Njoftimit: 12.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 prane Hipotekes. Apartamenti ka siperfaqe prej 76.34 i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i pabanuar me pare. I pajisur me hipoteke. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AN090319-01
    www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar