Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek Porcelani!

Kodi i Njoftimit: #3150      Data e Njoftimit: 30.08.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696697301

  0696697301

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek Porcelani. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne nje zone te populluar me familjare. Eshte i pabanuar me pare dhe i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME260319-03
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar