Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek Porcelani!

Kodi i Njoftimit: #2847      Data e Njoftimit: 26.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek Porcelani. Apartamenti ndodhet ne kat te 10-te, pallat i ri me ashensor. Ka siperfaqe totale prej 75 m2 i perbere ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. I lokalizuar ne nje zone te pershtatshme per familjare. I pabanuar me pare dhe i pajisur me dokumentacion te rregullut pronesie. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : ME260319-05
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar