Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Zoologjik!

Kodi i Njoftimit: #2852      Data e Njoftimit: 27.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0696712123

  0696712123

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim, pallat i ri. Ka siperfaqe prej 58 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientim Jug-Lindje. Apartamenti shitet i mobiluar. I pajisur me sistem kondicionimi dhe dritaret me grila. Ne proces hipotekimi. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!Id e prones : AZ270319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar