Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #2818      Data e Njoftimit: 21.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek rruga Shefqet Kuka, Fresk. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te me pamje nga Perendimi. Ka siperfaqe totale prej 77 m2 te oranizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 ambjent gatimi te vecante ku per momentin perdoret si garderobe, 1 tualet dhe 1 ballkon. Dhoma e gjumit eshte e shtruar me parket ndersa soxhorno me pllaka. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME190319-01
   www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar