Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #2798      Data e Njoftimit: 12.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 ne fazen perfundimtare te ndertimit tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe prej 70 m2 te organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : ME110319-01
     www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar