Njoftime.NET

Shitet apartament 1+1 tek Fresku!

Kodi i Njoftimit: #2781      Data e Njoftimit: 06.03.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  0695659089

  0695659089

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Shitet apartament 1+1 tek Fresku. Apartamenti ndodhet ne kat te 3-te, ndertim i ri i pabanuar me pare. Ka siperfaqe te brendshme prej 70 m2 te organizuar ne 1 soxhorno, 1 aneks, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet te pajisur me dritare. Apartamenti eshte ende ne ndertim, por perfundon ne nje hark kohor prej 1 jave. I pajisur me dokumentacion te rregullt pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : ME060319-01
www.homeplus.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar