Shitet Apartament 1+1 te ish Stacioni Trenit!!

Kodi i Njoftimit: #3289      Data e Njoftimit: 21.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te ndertese, eshte me Hipoteke dhe i Rivleresuar. Po ne kat te pare ka dhe nje grazoniere 37.5 m2, me pare kane qene te bashkuar por mundet persesi te ribashkohen. Ka akses ne parkimin para shtepise si dhe ne oborr. Per me shume informacion na kontaktoni! AZ191019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar