Shitet Apartament 1+1 te Brryli!

Kodi i Njoftimit: #3315      Data e Njoftimit: 25.10.2019

Homeplus Albania   (#CNF233)

  info@homeplus.al

Like our Facebook Page
Apartamenti eshte 1+1, 50 m2. Eshte i perbere ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 ballkon, 1 tualet, dhe ndodhet ne katin e trete te nderteses. Apartamenti shitet i mobiluar. Per me shume informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! ID: AZ231019-01
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar