Shitet Apartament 1+1 Rruga ''Ferit Xhajko'', Tiranë

Kodi i Njoftimit: #1532      Data e Njoftimit: 20.01.2018
Tiranë, Rruga Ferit Xhajko, Shitet apartament 1+1 me sipërfaqe 60 m2. Eshtë i mobiluar dhe me dokumenta të rregullta. Ofrohet mundësi ndërrimi me apartament 2+1.
Çmimi : 55.000 Euro
Kontaktoni në 0692124225 për më shumë detaje. 
Like our Facebook Page
Water.al
përdorim coockies për t'ju dhënë një shërbim sa më të mirë. klikoni për informacion të detajuar